Баннер

Комментарии

Погода

Погода в Горловке

Праздники

Праздники Украины
Информация волонтеров: Если у вас есть вещи, которые вам больше не пригодятся, приносите их по адресу: ул. Рудакова 35, третий этаж, с 12.00 до 15.00.

Горлівські європейці на місцевих виборах потіснили регіоналів та комуністів (фото)

Горловские Ведомости28 квітня 2013 року в Горлівці відбулися вибори в Горлівську міську та Донецьку обласну раду. Явка виборців була вкрай низькою, а результати виборів виявилися неочікуваними для більшості місцевих мешканців. Перші три місця посіли Європейська партія України, Партія регіонів та Комуністична партія України.

При чому на виборах в Горлівську міську раду за мажоритарним округом № 21 (селище шахти ім. Рум`янцева та частина житлового масиву «Сонячний») перемогла кандидат від Європейської партії України Ірина Коржукова. З результатом в 42,8% вона залишила далеко позаду себе і регіонала  Володимира Друковського (23,8%) і комуніста Олега Афонічкіна (11,74%).

Горловские Ведомости

Інший кандидат від Європейської партії України Юрій Жук з результатом в 11,7% посів третє місце на виборах в Донецьку обласну раду. Він поступився лише кандидату від провладної Партії регіонів Ігорю Крижановському (53,9%) та представнику КПУ Олексію Карпушеву (19,9%). Такі результати горлівських європейців засвідчили позитивні зміни в електоральних настроях мешканців навіть таких прорегіонівських міст, як Горлівка.

Горловские Ведомости

Вибори, зокрема в Горлівську міську раду проходили на тлі жорсткої та безкомпромісної боротьби регіоналів проти опозиційних кандидатів від Європейської партії України. Вони чинили тиск та залякували членів комісій і спостерігачів від інших партій або просто намагалися їх підкупити. Більше того, з наміром залякати кандидата від Європейської партії України Ірину Коржукову  невідомі пошкодили та облили автівку, яка належить її родині, зеленою фарбою.

Горловские Ведомости

Горловские Ведомости

Незважаючи ні на що, горлівські європейці вистояли й зуміли захистити результати виборів. З приводу цього лідер Європейської партії України Микола Катеринчук, а також Донецька обласна організація Європейської партії України в особі її голови Петра Антипа та Горлівська міська організація ЄПУ в особі її голови Дениса Каушняна щиро вітають Ірину Коржукову з перемогою та Юрія Жука з почесним третім місцем і висловлюють подяку усім партійцям й учасникам виборчого процесу в Горлівці.

Прес-служба Горлівської міської організації
Європейської партії України

Добавить комментарий

Вам есть что сказать?
Вам интересно мнение других?
Тогда форум Горловки именно для Вас!
http://www.gorlovka-vedi.com.ua/forum/

Защитный код
Обновить


Внимание! Срочно требуется Ваша помощь!
  • Видео
  • Опрос
  • Наши контакты

Новости телеканала «6ТВ» от 26.01.2017 г.
Довольны ли вы работой коммунальных служб города Горловка?

Руководитель проекта: Сергей Цяпа


Телефон:
   (050) 26-26-224
ICQ:
   270-599-945
E-mail:
   gorlov_vedomosti@ukr.net
   tsyapa2001@mail.ru

Объявления

Музыкальные новинки Горловки

Антон Бессонов
«Шансон»
июнь 2015
The Cherry Men
«Take it for free!»
сентябрь 2014
Тим Талер
«Человек-огонь»
апрель 2014
Дмитрий Дубров и
Кирилл Александровский

«plotnik82»
сентябрь 2013
Горловский городской театр кукол

Знаменательные даты Горловки

13.06 - Сегодня праздников и памятных дат нет.

Курсы валют

Курсы валют Курсы валют Курсы валют